MEDICA 2021

MEDICA 2021

Home »     Blog »     MEDICA 2021 »    

MEDICA 2021 dünyanın, ve özellikle Avrupa’nın, en önemli medikal cihaz fuarlarından biridir. 2020 yılı fuarının sadece sanal formatta gerçekleşmesinden ötürü bir yıl aradan sonra eski geleneğine dönebilen KATSAN Medikal Cihazlar, Almanya’da düzenlenen sergiye bir kez daha katılım sağladı.

MEDICA 2021, her geçen yıl büyüyen ağımızla birlikte mevcut ve potansiyel distribütörlerimiz ile tanışmak için harika bir fırsat oldu.

Cerrahi ipliklerimizi, laparoskopik cerrahide kullanılan trokarlarımızı, hemostatlarımızı ve meşlerimizi (mesh) sergileme fırsatı bulduk. Ziyaretçilerimize en iyi deneyimi sunmak için 6 sağlık uzmanından oluşan büyük bir ekip ile fuara katılım sağladık.

Düsseldorf Messe Kongre Merkezi’ni ziyaret etmek ve bu büyük organizasyonun bir parçası olmak bizim için büyük bir zevkti. Ziyaretçilerimizin çoğu aynı zamanda ana pazarımız olan Avrupa’dan gelen katılımcılardı.

Her zaman olduğu gibi, misafirlerimiz atravmatik iğnelerimizin keskinliğini test etme, iplik çekme mukavemetimizi deneme ve kalitemizden emin olmak için ürünlerimizin numunelerinden alma şansına sahip oldular.

MEDICA 2022 hazırlık sürecini büyük bir heyecanla bekliyoruz ve ziyaretlerinizde tekrar sizlerle buluşmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim Formu