ARAB HEALTH 2022 DUBAİ FUARI

Güncel EtkinliklerARAB HEALTH 2022 DUBAİ FUARI

ARAB HEALTH 2022 DUBAİ FUARI

Ana Sayfa »     Blog »     ARAB HEALTH 2022 DUBAİ FUARI »    


KATSAN Medikal Cihazlar 1 yıl aradan sonra Birleşik Arap Emirlikleri’ne ve Dubai Dünya Ticaret Merkezi’ne geri döndü.

ARAB HEALTH 2022 Fuarı, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesindeki sağlık ve ticaret profesyonellerinin en büyük buluşma noktasıdır.

Daha önce katıldığımız FIME 2021 ve MEDICA 2021 fuarlarına kıyasla ARAB HEALTH 2022Fuarı’na ilgi oldukça fazlaydı ve diğerlerine nazaran daha kalabalıktı. Bu sayede çeşitli ülkelerden ziyaretçilerle buluşma fırsatını yakalamış olduk. Covid-19 pandemisine yönelik kısıtlamaların gevşetilmesi, dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin fuara katılabilmesine yol açtı.

Fuar 2800 katılımcı ve 40.000 canlı ziyaretçi ile dikkatleri üzerine çekti.

Sonuç olarak, başta distribütörler, cerrahlar, doktorlar olmak üzere 54 farklı ülkeden gelen ziyaretçilerimiz emilebilir ve emilemeyen ameliyat ipliklerimizi, laparoskopik trokarlarımızı, hemostat ve meşlerimizi (mesh) test etmekten mutluluk duydular.

KATSAN Medikal Cihazlar olarak ürün yelpazemizi genişletirken Genel Cerrahi, Laparoskopi, Spor Cerrahisi ve Artroskopi ile ilgilenen ziyaretçilerimizi memnuniyetle karşıladık ve kendilerine yeni yatırımlarımız ve yakın gelecekte üreteceğimiz ürünler ile ilgili bilgilendirmeler yaptık.

Bize bu fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederiz. Yeniden buluşmayı büyük bir sabırsızlıkla beklemekteyiz.

İletişim Formu