Kategoriler
guncel etkinlikler

FIME EVENT 2021

Katsan Amerika Birleşik Devletleri’nde her yıl düzenlenen, en büyük tıbbi cihaz fuarlarından biri olan FIME 2021


Katsan Amerika Birleşik Devletleri’nde her yıl düzenlenen, en büyük tıbbi cihaz fuarlarından biri olan FIME 2021, 1 – 3 Eylül tarihleri ​​arasında Miami Beach Convention Center’da gerçekleştirildi. FIME 2021, Amerika kıtasında ticari ağımızı genişletmek ve küresel cerrahi iplik pazarındaki konumumuzu güçlendirmek için büyük bir fırsattı.

FIME fuarının düzenlendiği şehir olan Miami, bulunduğu konum itibariyle Kuzey Amerika ve Güney Amerika olmak üzere her iki kıtadan gelen konuklar tarafından tercih edilmektedir. Güney ve Orta Amerika’dan ekonomik olarak güçlü Brezilya, Meksika ve Arjantin gibi birçok ülkeden çok sayıda ziyaretçi ve katılımcı her yıl bu ticaret fuarında yerini almaktadır.

Potansiyel iş ortaklarımızı standımızda ağırlamaktan ve yeni iş imkanlarını yüz yüze konuşma fırsatı yakalamış olmaktan dolayı çok memnunuz. Standımızda bizi ziyaret eden konuklarımız meshler, hemostatlar, spor cerrahisi ürünlerimiz ve diğer OEM projelerimiz hakkında bilgi almanın yanı sıra atravmatik emilebilir ve emilemeyen cerrahi ipliklerimizi test etme ve ürün yelpazemize yeni eklediğimiz laparoskopik cerrahi operasyonlarda kullanılan trokar ürünümüzü değerlendirme şansı buldular.