FIME EVENT 2021

FIME EVENT 2021

Ana Sayfa »     Blog »     FIME EVENT 2021 »    

KATSAN, Amerika Birleşik Devletleri’nde her yıl düzenlenen ve en büyük tıbbi cihaz fuarlarından biri olan FIME 2021 Fuarı’na katıldı. Fuar, 1 – 3 Eylül tarihleri arasında Miami Beach Convention Center’da gerçekleşti. FIME 2021, Amerika kıtasındaki ticari ağımızı genişletmek ve küresel sütür pazarındaki konumumuzu güçlendirmek adına büyük bir fırsattı.

FIME fuarının düzenlendiği şehir olan Miami, bulunduğu konum itibariyle Kuzey ve Güney Amerika’dan gelen konuklar tarafından tercih edilmektedir. Brezilya, Meksika ve Arjantin’den; Güney ve Orta Amerika’da bulunan ekonomisi güçlü ülkelerden çok sayıda ziyaretçi ve katılımcı her yıl bu ticaret fuarında yerini almaktadır.

Siz değerli misafirlerimizi standımızda ağırlamak ve yeni iş fırsatlarını görüşmek çok keyifliydi. Meshler, hemostatlar ve spor tıbbı ürünleri ve diğer OEM projeleri hakkında görüşmelerimizin yanı sıra ziyaretçilerimiz standımızda atravmatik, emilebilir ve emilemeyen cerrahi sütürlerimizi test etme ve yepyeni laparoskopik trokarlarımızı görme şansı buldular.

İletişim Formu