ARAB HEALTH 2023

ARAB HEALTH 2023

Home »     Blog »     ARAB HEALTH 2023 »    

KATSAN Medikal Cihazlar, 30 Ocak – 2 Şubat 2023 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri – Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlenen ARAB HEALTH 2023 fuarına katılım sağladı.

Bu yıl 47.’si düzenlenen ARAB HEALTH 2023 Fuarı, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesindeki sağlık ve ticaret profesyonellerinin en büyük buluşma noktasıdır.

Daha önce katıldığımız FIME 2022 ve MEDICA 2022 fuarlarına kıyasla ARAB HEALTH 2023 Fuarı’na daha yoğun bir katılım gözlemledik. Covid-19 pandemisine yönelik kısıtlamaların kalkması, dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin fuara katılabilmesine yardımcı oldu.

Bu sayede çeşitli ülkelerden ziyaretçilerle buluşma fırsatını yakalamış olduk. Hem mevcut müşterilerimiz ile bir araya gelip pazarlardaki güncel durumlar hakkında istişare etme fırsatını bulduk, hem de yeni potansiyel müşteriler ile tanıştık.

Fuar yüksek katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla sektörün dikkatini yine üzerinde topladı.
Sonuç olarak, başta distribütörler, cerrahlar, doktorlar olmak üzere farklı ülkelerden gelen ziyaretçilerimiz emilebilir ve emilemeyen ameliyat ipliklerimizi, laparoskopik trokarlarımızı, barbed sütürlerimizi, UHMWPE spor tıbbı ürünlerimizi hemostat ve meşlerimizi (mesh) test etmekten mutluluk duydular.

KATSAN Medikal Cihazlar olarak ürün yelpazemizi genişletirken Genel Cerrahi, Laparoskopi, Spor Cerrahisi ve Artroskopi ile ilgilenen ziyaretçilerimizi memnuniyetle karşıladık ve kendilerine yeni yatırımlarımız ve yakın gelecekte üreteceğimiz ürünler ile ilgili bilgilendirmeler yaptık.

Bize bu fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederiz. Yeniden buluşmayı büyük bir sabırsızlıkla beklemekteyiz.

İletişim Formu