İDEX 2019, 16. İSTANBUL AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI EKİPMANLARI FUARI

Güncel EtkinliklerİDEX 2019, 16. İSTANBUL AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI EKİPMANLARI FUARI

İDEX 2019, 16. İSTANBUL AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI EKİPMANLARI FUARI

Dental sektörün en önemli fuarlarından İdex 2019’da bu senede İstanbul bayimiz (MTK İletişim) ile birlikteydik. Standımızı ziyaret eden, selam veren, kıymetli diş doktorlarımıza ve diğer tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

Ağız ve diş sağlığında çığır açan teknoloji ve hizmetlere ev sahipliği yapan IDEX İstanbul Fuarı, 1.645’i yabancı ,14 bin 507 yerli olmak üzere toplamda 16 bin 152 kişi ziyaretçinin katılımı ile CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleştirildi. Yabancı ziyaretçi rakamında %30’luk bir artış olan Fuarda, Ekonomi Bakanlığı’nın da desteği ile Alım Heyetleri B2B Eşleştirme Programı kapsamında Avrupa, Balkanlar, Körfez Ülkeleri, Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkeleri başta olmak üzere 60 ülkeden profesyonel ağırlandı. Fuarda, yurt dışından gelen alıcılarla, Türk üreticiler ikili görüşmeler yaparak yeni iş bağlantıları kurdu.

Özellikle Oral Cerrahi için özel geliştirdiğimiz cerrahi sütürlerimizin dikkat çektiği bu fuarda, diş hekimlerimiz ve diş polikliniklerimiz için yaptığımız özel çalışmalarımız dikkat çekti.

Standımızı ziyaret eden, selam veren, kıymetli diş doktorlarımıza ve diğer tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

İletişim Formu